Zamknij
REKLAMA

Ten mężczyzna zaginął. Informują, że może być w pobliżu Włocławka!

09:38, 02.10.2019 | .
Skomentuj
Mężczyznę poszukują między innymi strażacy z Aleksandrowa Kujawskiego oraz patrole policji. Fot. Nadesłane
REKLAMA

Trwają poszukiwania zaginionego Krystiana Orczyka. Mężczyznę szuka policja i najbliższa rodzina. Ostatni raz widziano go w niedzielę.

Zaginiony Krystian Orczyk to 39-letni mieszkaniec Gniezna. Policjanci z tamtejszego komisariatu informują, że mężczyzna może przebywać na terenie Aleksandrowa Kujawskiego lub okolicznych miejscowości.

Jak udało się nam ustalić, 39-latek ostatni raz widziany był wieczorem w niedzielę (29 września) w Siarzewie, w powiecie aleksandrowskim. Podróżował czarnym renault espace. Auto uległo awarii i ktoś pomógł mu zepchnąć auto na pobocze. Osoby te proszone są o kontakt z policją.

Mężczyznę poszukują między innymi strażacy z Aleksandrowa Kujawskiego oraz patrole policji. Jak dotąd, nie udało się go odnaleźć.

W chwili zaginięcia Krystian Orczyk ubrany był w czarną kurtkę marki adidas, granatową lub białą bluzkę, ciemne spodnie i czarne, sportowe buty. Osoby, które widziały mężczyznę proszone są o kontakt z policją w Aleksandrowie Kujawskim pod numerem tel.: (54) 231-82-00. Informacje można przekazywać także mundurowych z Gniezna pod numerem: (61) 426-02-11 lub 112.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CzytelnikCzytelnik

0 0

Czy ktokolwiek go widział lub coś wie, są na ten temat jakieś informacje? 18:19, 10.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA