Zamknij
REKLAMA

Po pijanemu spowodowała dwie kolizje. Swoją podróż skończyła w...

09:26, 06.10.2019 | D.W./KPP w Rypinie
Skomentuj
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

64-letnia kobieta usłyszała zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości i spowodowania dwóch kolizji drogowych. Jej losem zajmie się sąd, ale wiadomo, że grozi jej do dwóch lat więzienia.

Sprawa miała swój początek w weekend. W sobotę, dyżurny policji z Rypina otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Szustek, w gminie Skrwilno doszło do kolizji drogowej. Policjanci z wydziału ruchu drogowego zastali na miejscu dwóch kierowców.

- Policjanci zaczęli ustalać okoliczności zdarzenia. Jak się okazało, 64-letnia mieszkanka powiatu rypińskiego kierując pojazdem renault, wyjeżdżając z drogi gruntowej nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy saaba i doprowadziła do kolizji z tym pojazdem. Kobieta jednak nie zatrzymała się, tylko zaczęła uciekać. Nie ujechała jednak daleko, bo po kilkudziesięciu metrach na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z jezdni na pole - relacjonuje st. asp. Dorota Rupińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rypinie. 

Podczas przeprowadzanej interwencji mundurowi zauważyli, że kierująca pojazdem ma problem z utrzymaniem się na nogach. Dodatkowo, w pewnym momencie poczuli od niej silną woń alkoholu. Gdy sprawdzili jej stan trzeźwości okazało się, że ma ona w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Policjanci zdołali też ustalić, że kobieta w ogóle nie posiada prawa jazdy.

64-latka została już przesłuchana. Usłyszała trzy zarzuty w związku z kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania dwóch kolizji drogowych oraz kierowania pojazdem bez wymaganych uprawnień. Losem kobiety zajmie się teraz sąd. Wiadomo, że grozi jej nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

[ALERT]1570116780750[/ALERT]

 

(D.W./KPP w Rypinie)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

nananana

13 0

Gdyby głupota mogła latać, ta kobieta swobodnie by mogła unosić się nad księżycem. Tylko czy i tam by nie spowodowała kolizji z Twardowskim, co ponoć na księżyc został zabrany? 10:23, 06.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Co tu komentować. Co tu komentować.

2 0

Stara i *%#)!& 07:01, 07.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

No cóż. No cóż.

2 0

Brak słów na ludzką głupotę. 07:02, 07.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone