Zamknij
REKLAMA

Te dzieci języków obcych uczą się za darmo. Wszystko dzięki...

16:53, 11.10.2019 | .
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Blisko czterystu uczniów z terenu gminy Brześć Kujawski weźmie udział w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego. Darmowe zajęcia są możliwe dzięki zaangażowaniu firmy LPP, która pod Brześciem będzie budować swoje centrum dystrybucyjne.

380 uczniów, którzy wezmą dział w zajęciach zostało podzielonych na 27 grup słuchaczy. Już w tym tygodniu rozpoczęły się zajęcia, które zawierać się będą w blisko 760 godzinach lekcyjnych. Dodatkowe lekcje skierowane są dla dzieci z klas I-VI z terenu gminy Brześć Kujawski. Kursy są bezpłatne i maja charakter fakultatywny. Będą się odbywać po lekcjach szkolnych, w godzinach popołudniowych.

[ZT]34825[/ZT]

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego zaplanowano w Szkole Podstawowej nr 1, Zespole Szkół nr 2, Szkole Podstawowej w Wieńcu oraz Szkole Podstawowej w Brzeziu.

- Organizacja dodatkowych zajęć języka angielskiego dla dzieci ze szkół podstawowych to jeden projektów realizowanych przez LPP wspólnie z władzami gminy w ramach inicjatywy „Brześć Kujawski w centrum uwagi”. W LPP, jako polskiej firmie rodzinnej, szczególnie ważna jest dla nas bliska współpraca ze społecznościami, których częścią stajemy się za sprawą naszych inwestycji. Liczba zgłoszeń na zajęcia pokazuje, że nasza propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem dlatego tym bardziej cieszmy się, że możemy odpowiadać na realne potrzeby, szczególnie najmłodszych mieszkańców gminy. Wszystkim uczniom życzymy powodzenia - komentuje Sławomir Łoboda, wiceprezes zarządu LPP.

Zajęcie prowadzone będą przez wykwalifikowanych lektorów ze szkoły językowej Oxford School z Włocławka.

- Chcielibyśmy, aby zajęcia te rozbudziły ciekawość uczniów, zachęciły do intensywnej nauki i samodzielnej pracy; , sprawiły, że nauka języka będzie dla uczniów atrakcyjna. Proponowany rozkład godzin gwarantuje, że dzieci nie będą przeciążone, a dodatkowe lekcje będą trwały przez niemalże cały rok szkolny. Jestem przekonana, że każdy uczestnik szkolenia wyniesie z niego nie tylko wiedzę i umiejętności, ale również dobrą energię i motywację do dalszej nauki - mówi Joanna Wiewiórska ze szkoły językowej.

Budowa Centrum Dystrybucyjnego LPP pod Brześciem Kujawskim pochłonie nawet 500 milionów złotych. W lipcu informowaliśmy, że firma nie zamierza jednak poprzestać na wydanych pieniądzach i chce włączyć się w wiele działań prowadzonych na rzecz mieszkańców.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Buldog Buldog

0 0

Za moich czasów to tylko ruski i lacina w domu. Co wynioslem do swojego domu i powielam 16:59, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŚwietnieŚwietnie

1 0

mądre dzieci nie zagłosowały na k henrego chlajusa i teraz ślicznie uczą się za darmo Brawo 17:06, 11.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA