Zamknij
REKLAMA

Agroturystyka z wędkowaniem? Wynajmij domek nad Świętym Jeziorem!

00:00, 30.05.2019 | artykuł sponsorowany
Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego "Rybie Oko" nad Jeziorem Świętym w Kępce Szlacheckiej! Fot. Rybie Oko

Szukasz kameralnego, klimatycznego miejsca z dala od miasta, wśród pięknej przyrody, gdzie mógłbyś spędzić weekend lub urlop, a przy okazji powędkować? Zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego "Rybie Oko" nad Jeziorem Świętym w Kępce Szlacheckiej!

Nasze gospodarstwo leży w otoczeniu przepięknych polodowcowych krajobrazów, co tworzy niezwykłą atmosferę idealną do wypoczynku na łonie natury. To 12-hektarowy teren z naturalnym, polodowcowym, 3-hektarowym akwenem zwany przez miejscowych Jezioro Święte. 

Jezioro Święte charakteryzuje się nierównomiernym dnem, które miejscami sięga 8 metrów głębokości. Linia brzegowa jest porośnięta typową roślinnością jeziorną.

Łowisko oferuje poszukiwane przez wędkarzy gatunki ryb: karpia, lina, karasia, amura, jesiotra syberyjskiego, okonia, szczupaka. Do dyspozycji wędkarzy jest aż 27 stanowisk pomostowych. Łowić można zarówno metodą gruntową jak i spławikową, a także spinningiem. Nie trzeba mieć karty wędkarskiej. 

W naszym gospodarstwie agroturystycznym do dyspozycji gości są w pełni wyposażone 3, 4 osobowe, drewniane domki. Istnieje też możliwość wynajęcia namiotu lub rozłożenia własnego namiotu, ustawienia przyczepy kampingowej, czy kampera.

Wędkowanie powinno być przyjemnością dla całej rodziny. Czas spędzony u nas to nie tylko łowienie ryb. Jest również możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury poprzez spacery w lesie połączone ze zbieraniem grzybów, albo jagód, czy jazdę na rowerze. 

Wieczór spędzony na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi połączony wędkowaniem i biesiadą na długo pozostanie w Państwa pamięci.

"Rybie Oko" to doskonałe miejsce na zorganizowanie zawodów wędkarskich, czy spotkań plenerowych. Niedawno po raz kolejny odbyły się tu zawody wędkarskie organizowane przez sklep zoologiczno-wędkarski Ocean. Ryba jak zwykle dopisała! (TUTAJ DO ZOBACZENIA FOTORELACJA Z IMPREZY). 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%