Zamknij
REKLAMA

Trwa termomodernizacja budynku szkoły podstawowej. Inwestycja warta blisko 1 mln zł

19:05, 07.11.2017 | .
Skomentuj Zadanie o wartości prawie 0,9 mln zł jest w 85% współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Fot. Lubień Kujawski
REKLAMA

Rozpoczęły się prace budowlane związane z termomodernizacją budynku szkoły podstawowej w Kłóbce. W ramach prac wymieniona zostanie m.in. stolarka okienna. Wartość inwestycji to blisko 1 mln zł.

 W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, jednym z punktów będzie przeprowadzenie termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w Lubieniu Kujawskim. Rozpoczęły się już prace przy Szkole Podstawowej w Kłóbce.

[ZT]26878[/ZT]

Wymieniona zostanie między innymi stolarka okienna, docieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie pokrycia dachowego, wymiana instalacji centralnego ogrzewania, montaż wewnątrz szkoły nowego oświetlenia typu LED. Na dachu zostaną zamontowane także instalacje fotowoltaicznej do produkcji energii elektrycznej. 

Zadanie o wartości prawie 0,9 mln zł jest w 85% współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Zaplanowanymi pracami zostaną objęte łącznie 3 budynki użyteczności publicznej powiatu lubieńskiego. Poza szkołą w Kłóbce, prace obejmą także szkołę podstawową w Kanibrodzie i Kaliskach.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA