Zamknij
REKLAMA

Nowe fakty w sprawie wypadku na światłach. Wiemy, kim są ofiary

13:46, 26.03.2019 | D.W.
Skomentuj Fot. Marcin Jaworski (Terazlipno.pl)

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, w którym zginęły 2 osoby. Śmierć na miejscu poniosły dwie kobiety: 46 i 75-latka.

O zdarzeniu drogowym informowaliśmy już w sobotę. Do tragicznego wypadku doszło w piątek (22 marca) po godzinie 23 na drodze krajowej nr 10 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Jastrzębskiej w Lipnie.Policjanci poinformowali, że znane są już wstępne przyczyny zdarzenia.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadąca z Rypina w stronę Włocławka kierująca osobowym oplem 26-letnia mieszkanka pow. gostynińskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w samochód ciężarowy Volvo  jadący krajową „10” z Warszawy w kierunku Torunia - relacjonuje kom. Mariusz Korpalski z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Zginęły 2 pasażerki jadące osobowym oplem. Śmierć na miejscu poniosła 46-letnia mieszkanka pow. gostynińskiego i 75-letnia mieszkanka pow. włocławskiego. Kierująca pojazdem i jej 2,5 letnie dziecko zostały zabrane do szpitali w Lipnie i Toruniu. 

[ZT]33236[/ZT]

Badanie trzeźwości przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazało, że 54-letni kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy. Mieszkaniec Torunia nie doznał większych obrażeń. Alkoholu nie spożywała także kierująca "osobówką".

Przyczynę i szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.            

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

JhgJhg

7 0

No i kim są ofiary? Bo na razie dowiedzieliśmy się tylko ile mają lat. 15:32, 26.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA