Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, w którym zginęły 2 osoby. Śmierć na miejscu poniosły dwie kobiety: 46 i 75-latka.
O zdarzeniu drogowym informowaliśmy już w sobotę. Do tragicznego wypadku doszło w piątek (22 marca) po godzinie 23 na drodze krajowej nr 10 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Jastrzębskiej w Lipnie.Policjanci poinformowali, że znane są już wstępne przyczyny zdarzenia.
- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadąca z Rypina w stronę Włocławka kierująca osobowym oplem 26-letnia mieszkanka pow. gostynińskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w samochód ciężarowy Volvo jadący krajową „10” z Warszawy w kierunku Torunia - relacjonuje kom. Mariusz Korpalski z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.
Zginęły 2 pasażerki jadące osobowym oplem. Śmierć na miejscu poniosła 46-letnia mieszkanka pow. gostynińskiego i 75-letnia mieszkanka pow. włocławskiego. Kierująca pojazdem i jej 2,5 letnie dziecko zostały zabrane do szpitali w Lipnie i Toruniu.
[ZT]33236[/ZT]
Badanie trzeźwości przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazało, że 54-letni kierowca pojazdu ciężarowego był trzeźwy. Mieszkaniec Torunia nie doznał większych obrażeń. Alkoholu nie spożywała także kierująca "osobówką".
Przyczynę i szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.
Jhg15:32, 26.03.2019
No i kim są ofiary? Bo na razie dowiedzieliśmy się tylko ile mają lat.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
„Ptaszyska dostały rozwolnienia”. Oni mają dość
są przyzwyczajone do całorocznego dokarmiania. Dzikie ptaki też lubią zajrzeć do karmnika, ale od późnej jesieni dopiero. Problem z gołębiami mają chyba wszystkie większe miasta. Czy gołębie skalne, bo tak chyba ten wścibski gatunek się nazywa, są potrzebne na terenach miejskich? Czy można je przesiedlić skutecznie? Obok żyją też kawki, sroki i jakoś nie są specjalnie uciążliwe, co innego mewy. Przydałby się ornitolog do tej sprawy, może jest jakiś sposób, żeby je do miasta zniechęcić...
Ptaki miejskie
08:43, 2025-07-08
„Ptaszyska dostały rozwolnienia”. Oni mają dość
Na Łanowej widuje starszego dziadka na rowerze , objuczonego torbami reklamówkami który codziennie dokarmia gołębie. Zapraszam dziadka do mnie na balkon na codzienne sprzątanie gołębich *%#)!&
STOP THE PIGEON
08:30, 2025-07-08
„Ptaszyska dostały rozwolnienia”. Oni mają dość
Nie ma to jak zrobić kopiuj wklej i jest temat 🤣🤣
🤣
08:21, 2025-07-08
„Ptaszyska dostały rozwolnienia”. Oni mają dość
A ja mom gołymbie i specjolnie je puszczom by somsiadom *%#)!& na te ich nowe samochudy. Jak siedzom sobie w sobote i odpoczywają po pracy to też im puszczom, żeby ja łep im sroły. Nie bedą się panoszyć te nowobogackie biznesmeny
Andzej z Michelina
07:55, 2025-07-08