Zamknij
REKLAMA

Takich gości tam nie chcieli. Planowali ukraść m.in. jednorazowe sztućce!

16:00, 22.10.2021 | D.W./KPP Lipno
Skomentuj Sześciu mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat usłyszało już zarzut dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży przedmiotów z lokalu gastronomicznego. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com
REKLAMA

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kilka osób, które chciały okraść nieczynny zakład gastronomiczny. Złodzieje za cel swojej grabieży postawili sobie m.in. wentylator i jednorazowe mieszadła do kawy.

Do niecodziennego zdarzenia doszło ostatnio w Lipnie. W środę (20 października) chwilę po północy policjanci patrolówki otrzymali informacje o tym, że na terenie nieczynnego zakładu gastronomicznego kręcą się jakieś osoby.

- Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zobaczyli zaparkowanego przed budynkiem opla. Drzwi pojazdu były otwarte, a na tylnych siedzeniach znajdowały się przedmioty mogące pochodzić z lokalu. Kiedy udali się w stronę budynku zobaczyli jak przez jedno z okien wychodzi trzech mężczyzn

- relacjonuje przebieg zdarzeń podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Podejrzewani o kradzież zostali zatrzymani, ale po wejściu do środka okazało się, że na terenie lokalu znajdują się jeszcze cztery osoby. Oni z kolei ukryli się przed policjantami w łazience.

- Zawiadomiony o zajściu właściciel złożył zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Sprawcy wynieśli między innymi zastawę szklaną, jednorazowe mieszadła i sztućce, świeczniki, wentylator i lustro - dodaje rzeczniczka policji.

Teraz losem złodziei zajmie się sąd. Sześciu mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat usłyszało już zarzut dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży przedmiotów z lokalu gastronomicznego. Sprawa będącej z nimi 16-latki, trafi do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Lipnie.

Dorosłym za kradzież grozi kara od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności.

(D.W./KPP Lipno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

WIDELECWIDELEC

5 2

PRYWACIARZ ZŁODZIEJ SAM SOBIE UKRADŁ I CHCIAŁ ODSZKODOWANIA 😂😂😂 MUSIAŁ JAKOŚ ZAPŁACIĆ KELENEROM, KUCHARZOM 😆😆😆 16:20, 22.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LgbtLgbt

4 0

W clivland co drugi to kur** albo złodziej 17:35, 22.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ja pi ...lę ja pi ...lę

4 0

połaszczyli się szczyle na widelce!!!!!!!11
a w domu wielki głód ???? 21:19, 22.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrykPryk

3 0

Chcieli ukraść to, co inni na śmieci wystawiają. 09:09, 23.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KliwlandKliwland

2 0

A ten 'Lgbt' już nie pisze o kakało, co się stało? 09:17, 23.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%