Zamknij
REKLAMA

Szybka przeprowadzka i szafa gra

09:29, 19.03.2020 | materiały partnera

Szybka przeprowadzka i szafa gra

Zmiana miejsca zamieszkania czy siedziby firmy to zawsze szansa na coś nowego. Z nowym miejscem wiążemy nasze nadzieje, jednocześnie obawiając się pewności i spokoju, które pozostawiamy za sobą. Korzystając z pomocy profesjonalnych firm przeprowadzkowych, możesz liczyć nie tylko na sprawne przewiezienie swojego dobytku. Na stronie https://szafagra-przeprowadzki.pl/ znajdziesz ofertę między innymi na:

 

  • przeprowadzki firm i mieszkań,

  • utylizacja artykułów domowych i mebli,

  • usługi dodatkowe.

Przeprowadzki firm i mieszkań

Potrzebujesz szybko przenieść się na nowe miejsce, a nie masz głowy ani czasu na  przeprowadzki. Warszawa to miasto, które znajduje się w zasięgu działania firmy SZAFAGRA-PRZEPROWADZKI.PL. Przedsiębiorstwo dysponuje sprzętem, wiedzą i sprawdzoną ekipą, która pozwoli w szybki sposób przenieść się z całym biurem w obrębie miasta stołecznego. Firma realizuje także przeprowadzki mieszkań prywatnych oraz wszelkiego rodzaju placówek o innym charakterze.

 

Wiadomo, że zmiana lokalizacji firmy wiąże się z chaosem, jednak nie musisz obawiać się o swój sprzęt czy dokumenty. Jeśli chcesz, pracownicy mogą zająć się kompleksowo przeprowadzeniem do nowej lokalizacji. Na początek dokonają ewidencji mebli i dokumentów, które mają zostać przeniesione. W kolejnym kroku przeprowadzone zostanie pakowanie, a potem przewiezienie całego dobytku. Ty możesz w tym czasie skorzystać z zaległego urlopu lub pracować zdalnie z domu. Podobne usługi dotyczą przeprowadzki mieszkań prywatnych.

 

Utylizacja artykułów domowych i mebli

Podczas przeprowadzki często zdarza się, że wymianie podlega jakaś część wyposażenia biura. Często na śmietnik trafiają zużyte meble, czy część sprzętu domowego. Na życzenie klientów firma zajmuje się także świadczeniem takich usług. Możemy wywieźć część rzeczy do wybranego punktu zbiórki odpadów. Wówczas nie trafią na nowe miejsce. 

 

Z usługi możesz skorzystać także w sytuacji, kiedy jeszcze się nie przeprowadzasz. Często odbiór odpadów o dużych gabarytach realizowany jest co kilka miesięcy. Tymczasem samochód firmowy podjedzie do Ciebie w dowolnym dniu. Szybko pozbędziesz się problemu ze zbędnymi meblami.

 

Usługi dodatkowe związane z przeprowadzkami

W związku z wymianą części mebli w czasie przeprowadzki, pojawia się problem z montażem nowych półek i szaf. Na klientów firmy czeka usługa skręcania i montażu mebli. Jeśli nie masz czasu na to zajęcie i zwyczajnie nie masz na nie ochoty, zaufaj specjalistom z SZAFAGRA-PRZEPROWADZKI.PL. Twoje mieszkanie lub biuro szybko wypełni się meblami, a termin realizacji zadania ustalisz wspólnie z pracownikami firmy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA