Zamknij
REKLAMA

ORŁY Fotografii – poradnik dla przedsiębiorców

12:08, 12.05.2020 | materiały partnera

Firma Beautiful Company co roku organizuje plebiscyty dla 58 różnych branż, by wyłonić przedsiębiorców, którzy byli najlepiej oceniani za świadczone usługi przez klientów. Zestawienie niejednokrotnie skłania do zadania wielu pytań, głównie przez swoją nowoczesną formułę. W ramach tego tekstu wyjaśnimy wszelkie wątpliwości dotyczące plebiscytu ORŁY Fotografii.

Czym są ORŁY Fotografii?

Tym mianem określane są firmy, które cieszą się najlepszymi opiniami wśród swoich klientów. Podczas plebiscytu badane są wszystkie oceny wyrażone liczbowo (w formie punktów, ocen czy gwiazdek) na stronach typu Google, Facebook czy Zumi. W ciągu roku kalendarzowego odbywają się dwie edycje, z których pierwsza ma charakter regionalny, a druga ogólnopolski. Wyróżnione są te firmy, które po obliczeniu średniej ważonej uzyskały minimalny próg ośmiu punktów na dziesięć możliwych. Żaden z uczestników edycji nie wie kiedy dokładnie odbędzie się skanowanie, aby uniknąć prób manipulowania wynikami.

Jak działa plebiscyt ORŁY Fotografii

Cały schemat działania można zawrzeć w kilku punktach:

  1. gromadzenie ocen klientów firm fotograficznych z setek tysięcy stron internetowych;
  2. podstawianie danych liczbowych do wzoru (dostępny na stronie www.orlyfotografii.pl, w zakładce ZASADY);
  3. wyróżnienie firm, które osiągnęły minimalny próg punktów;
  4. wyłonienie trzech firm w każdym mieście (lub w całej Polsce) z najwyższą punktacją;
  5. umieszczenie laureatów ORŁÓW fotografii na podstronach poszczególnych miast;
  6. rozesłanie chętnym przedsiębiorcom materiałów marketingowych.

Gdzie kierować zgłoszenia na ORŁA Fotografii

Cały plebiscyt odbywa się w Internecie, dlatego zgłoszeń dokonuje się również w tym medium - poprzez formularz dostępny na stronie głównej plebiscytu. Podajemy tylko nazwę firmy i adres, na który zarejestrowane jest przedsiębiorstwo oraz numer kontaktowy. W razie problemów, można skorzystać z formuły Live chat, umiejscowionej w prawym, dolnym rogu ekranu. Cały proces rejestracji oraz skanowania jest darmowy.

Czy udział w plebiscycie jest darmowy?

Tak, udział w zestawieniu jest w pełni darmowy. Umieszczenie na liście laureatów również nic nie kosztuje. Płatne są jedynie materiały marketingowe (m.in. list gratulacyjny, dyplom, tabliczka ze szkła akrylowego), jeśli zdecydujesz się na ich zakup.

Czy inne branże również mają swoje ORŁY?

Plebiscyt przeprowadzany jest obecnie w 58 różnych branżach. Z roku na rok zyskuje swoich kolejnych sympatyków, co przekłada się na ciągłe poszerzanie zestawienia dla kolejnych gałęzi gospodarczych. Dzięki rozległości tematycznej plebiscytu, potencjalni klienci mogą dowiedzieć się, który piekarz w Gdyni jest najlepszy lub gdzie zostanie nam zrobiony najlepszy manicure w Rzeszowie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA