Zamknij
REKLAMA

Nie przegap! Market Mrówka rozdaje prezenty z okazji 10. urodzin!

21:51, 23.06.2020 | .

Market dekoracyjno-budowlany PSB „Mrówka” we Włocławku świętuje w tym roku jubileusz 10-lecia działalności. Z tej okazji na klientów czekają atrakcyjne promocje. W najbliższy weekend "Mrówka" zaprasza na urodziny. 

Z okazji 10. urodzin w najbliższy weekend (27 - 28 czerwca) w "Mrówce" rusza promocja „10 % upustu na 10. urodziny”. Za każde wydane 500 złotych klient otrzyma bon na kolejne zakupy w wysokości 50 złotych.

Ponadto z okazji jubileuszu market przygotował dla swoich klientów także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania m.in. telewizor plazmowy, rower i sprzęt AGD.

W sobotę, 27 czerwca o godz. 11:00 "Mrówka" zaprasza na tort urodzinowy!

Kierownictwo marketu zapowiada, że z okazji 10. urodzin, co miesiąc do końca roku, będzie organizowana akcja rabatowa: 10% upustu na wybrany asortyment. Dlatego warto śledzić facebookowy profil "Mrówki" i szukać informacji na bilbordach oraz na ddwloclawek.pl i korzystać z promocji urodzinowych.  

Zadowoleni klienci, renomowane marki, przystępne ceny 

Przez 10 lat działalności market dekoracyjno-budowlany PSB „Mrówka” we Włocławku zdobył zaufanie rzeszy zadowolonych klientów.

W sklepie znajdziemy produkty znanych i renomowanych marek w przystępnej cenie a towar może być na życzenie klienta dostarczony pod wskazany adres.

W czym tkwi tajemnica sukcesu "Mrówki"?

- Staramy się dbać o komfort naszych klientów podczas zakupów i spełniać wszystkie ich oczekiwania. Często poszerzamy nasz asortyment, aby dać kupującym możliwość dokonania wyboru z jak najszerszej gamy produktów. Zgodnie z obecnymi trendami i zapotrzebowaniem, jakie obserwujemy wśród kupujących, nieustannie rozbudowujemy dział dekoracji. W ostatnich latach w naszym markecie pojawił się także dział płytek. Nasi pracownicy na bieżąco informują mnie o potrzebach zgłaszanych przez klientów. My, jako Zarząd, natychmiast podejmujemy działania mające na celu usprawnienie wszystkich procesów związanych dokonywania zakupów.

- odpowiada Arkadiusz Słowiński, Prezes Zarządu firmy Arteks Sp. z o.o. – właściciela marketu.

Silna pozycja  "Mrówki" na lokalnym, jak i ogólnopolskim rynku, to także zasługa lojalnych i oddanych pracowników, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zadowolić mieszkańców odwiedzających placówkę.

- Stawiamy na zgrany i kompetentny zespół - podkreśla Arkadiusz Słowiński. - Cyklicznie wysyłamy załogę na szkolenia produktowe i sprzedażowe. Regularnie korzystamy z usługi „Tajemniczego Klienta”, co pozwala nam na bieżąco monitorować jakość naszej pracy. Zawsze apeluję do swoich pracowników, aby obsługiwali klienta w taki sposób, w jak sami chcieliby być obsługiwani. Ewentualne uwagi od klientów analizujemy i podejmujemy odpowiednie kroki, żeby zapobiegać i wyeliminować złe praktyki.

Market "Mrówka" nie tylko współpracuje z lokalnym rynkiem, ale również wspomaga wiele miejscowych imprez i inicjatyw społecznych. Od lat należy do sponsorów Klubu Koszykówki Anwil Włocławek, Klubu Lekkoatletycznego Vectra czy drużyny piłki nożnej Włocłavia. Regularnie współpracuje z włocławskim MOPR-em, czy Stowarzyszeniem Rodzin Niepełnosprawnych w Fabiankach.         

(MATERIAŁ PROMOCYJNY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA