Zamknij
REKLAMA

Polska Bezgotówkowa. Dlaczego warto płacić bezgotówkowo?

11:53, 24.06.2020 | materiały partnera

Darmowy terminal płatniczy dla firmy? To możliwe! Dowiedz się jak działa program Polska Bezgotówkowa i spraw, by Twoja firma stała się nowoczesna i przyjazna klientom!

Polska Bezgotówkowa to program, który daje wiele korzyści. Przedsiębiorca, który przez 12 miesięcy nie udostępniał swoim klientom płatności bezgotówkowych lub dopiero zakłada nowy biznes – może otrzymać urządzenie płatnicze za 0 zł. Do wyboru są zarówno urządzenia standardowe, jak i nowoczesne typu smart. Można wybrać urządzenie stacjonarne lub przenośne bezprzewodowe – w zależności od tego jaki prowadzimy biznes. Podczas gdy stacjonarne sprawdzają się najlepiej tam, gdzie płatność odbywa się przy punkcie kasowym, przenośne idealne są w miejscach gdzie należy dotrzeć z płatnością do klienta – np. w restauracjach czy w firmach przewozowych, transportowych.

Urządzenia oferowane w ramach programu Polska Bezgotówkowa umożliwiają przyjmowanie płatności wszystkimi najpopularniejszymi kartami – również zagranicznymi, a także telefonem komórkowym i systemem BLIK. Nowoczesne urządzenia pozwalają ponadto na przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji dzięki czemu nie trzeba kupować papieru do terminala. Wiele z nich posiada dotykowy ekran, są lekkie i poręczne. Więcej informacji na temat terminali płatniczych znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl/oferta/.

Polska Bezgotówkowa – dlaczego warto dołączyć do uczestników programu?

Przedsiębiorca biorący udział w programie Polska Bezgotówkowa otrzymuje terminal płatniczy za darmo i przez 12 miesięcy nie płaci za obsługę i użytkowanie urządzenia. Nic dziwnego, że do tej pory wielu właścicieli firm zdecydowało się skorzystać z programu, a do końca 2019 roku zostało wydanych 200 tys. urządzeń płatniczych!

Płatności bezgotówkowe – bezpieczeństwo (nie tylko) w czasach pandemii

Transakcje bezgotówkowe mają wiele zalet. Jedną z nich, która stała się szczególnie widoczna w czasach pandemii COVID-19, jest bezpieczeństwo. Płatności kartą płatniczą znacząco zmniejszają ryzyko przenoszenia groźnych dla zdrowia człowieka drobnoustrojów. Inaczej jest w przypadku posługiwania się gotówką. Na powierzchni banknotów mogą bowiem gromadzić się liczne wirusy i bakterie, które – przekazywane z rąk do rąk – mogą stanowić duże zagrożenie dla naszego zdrowia.

W przypadku płatności kartą, gdy jesteśmy jej jedynym użytkownikiem a transakcja odbywa się zbliżeniowo, ryzyko znacząco maleje. Co więcej, w czasach pandemii terminale są dezynfekowane - co jest znacznie trudniejsze do przeprowadzenia w przypadku monet czy banknotów.

To jednak nie jedyna zaleta transakcji bezgotówkowych. Płatności kartą, telefonem komórkowym czy BLIK-iem są przede wszystkim szybkie. Dzięki temu pozwalają znacząco skrócić kolejki do kas. Co więcej, są też wygodne. Klienci nie muszą się obawiać, że zabraknie im gotówki w portfelu, bo mają dostęp do wszystkich środków na swoim koncie. To także większe bezpieczeństwo dla przedsiębiorcy. Środki z transakcji bezgotówkowych wpływają prosto na jego konto bez konieczności trzymania gotówki w kasie, wożenia jej do banku czy narażania się na przyjęcie fałszywych banknotów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA