Zamknij
REKLAMA

Uniwersum Jasona Bourne’a na małym ekranie

00:00, 16.11.2020 | materiały partnera

Premiera serialu Treadstone - już w niedzielę 22 listopada o 21:00

Już 22 listopada o 21:00 13 Ulica zaprosi widzów na trzymający w napięciu serial Treadstone od twórcy Herosów, Tima Kringa. Najnowsza premiera kanału to szpiegowska produkcja osadzona w świecie filmów o Jasonie Bournie, która bada dziedzictwo tytułowej operacji Treadstone oraz opowiada o „uśpionych” agentach wywiadu z różnych stron świata. Cykady, bo tak nazywani są szpiedzy, w niewyjaśniony sposób „budzą się”, by wznowić swoje niebezpieczne misje. Akcja rozgrywa się zarówno w przeszłości, jak i współcześnie, więc z Berlina lat 70-tych przenosimy się do czasów obecnych. Obserwujemy brawurowe poczynania wyjątkowych ludzi, którzy dysponują mocami, o jakie nawet siebie nie podejrzewali. Zagadką pozostaje, kto stoi za całym projektem i jaki jest jego cel?

W rolach głównych wystąpili: Jeremy Irvine (znany z Klubu Miliarderów, Mamma Mia! Here We Go Again) jako J. Randolph Bentley, Tracy Ifeachor (Quantico, Miliardowy okup), Omar Metwally (Monachium, Transfer, Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2) i Brian J. Smith (Sense8, Gwiezdne wrota: wszechświat, Czerwona frakcja). Twórcą oraz producentem serialu jest Tim Kring. Producentami wykonawczymi są Ben Smith, Jeffrey Weiner oraz Dan Friedkin.

Pierwszy odcinek serialu Treadstone pojawi się na kanale 13 Ulica już 22 listopada o 21:00. Kolejne odcinki w każdą niedzielę o 21:00.

Kanał

 dostępny w sieci

na pozycji 27!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA