Zamknij
REKLAMA

Internet mobilny bez limitów. Sprawdzamy oferty

08:49, 05.01.2021 | materiały partnera

Internet mobilny gra ogromną rolę w ludzkich życiach. Pomaga w komunikacji na długi dystans, w podróży czy w pracy. Pozwala się zrelaksować i obejrzeć ulubiony serial bez względu na lokalizację. Notowanie w zeszycie zmieniło się w notowanie w notatkach na telefonie. Kupowanie płyt i kaset DVD zmieniło się w słuchanie muzyki i oglądanie filmów online. Spędzanie czasu z bliskimi zmieniło się w spędzanie czasu na portalach społecznościowych.

Wiele osób, kiedy zapytanych, czego częściej używają - telefonu czy komputera - odpowiedziało, że telefonu. Jednak gdyby nie internet, czy ludzie w ogóle sięgaliby po niego tak często? Nie można przewidzieć odpowiedzi na to pytanie. Internet mobilny ułatwia nam życie i nikt nie mógłby sobie wyobrazić, jak funkcjonowałby świat bez niego.

Czym się charakteryzuje?

Zwykły internet mobilny umożliwia dostęp do serwisów internetowych dla większości telefonów komórkowych. Różni się od tego bez limitów tylko jednym - jest on ograniczony. Sprawdza się jego prostota oraz skuteczność. Aby można było z niego korzystać, wystarczy mieć tylko aktywną kartę SIM oraz router. Jakość tego internetu jest zależna od lokalizacji najbliższego nadajnika, aktualne obciążenia sieci czy warunków meteorologicznych. Po przekroczeniu dostępnego limitu danych, szybkość łącza spada. Dwoma sposobami na wzrost szybkości jest ponowny zakup danych lub poczekanie do następnego okresu rozliczeniowego.

Co oferują operatorzy?

Każdy operator sieciowy posiada unikalną ofertę dotyczącą bezlimitowanego internetu mobilnego. Nie wszyscy oferują go bez limitu, ale coraz więcej sieci go wprowadza. Jedną z lepszych ofert Plusa jest 200 GB za 70 złotych miesięcznie. Jest to umowa na 24 miesiące i w cenie abonamentu można używać serwisu z muzyką Tidal przez 24 miesiące. Za to pakiet 80 GB za 79,90 złotych oferuje Orange wraz z dodatkową kartą SIM oraz 1 GB do wykorzystania w Unii Europejskiej.

Największą liczbę gigabajtów posiada jedna z propozycji PLAY-a. 500 GB z pełną prędkością za 99 złotych za urządzenie. Do tego Amazon Prime Video na miesiąc i Tidal na sześć. T-Mobile był jedynym operatorem w Polsce, który oferował prawdziwy internet na telefon bez limitu. Został on wycofany, jednak operator nadal prosperuje solidnymi zestawami. Każdą z tych ofert można znaleźć online.

Jak wybrać najlepszą ofertę?

Wybierając najlepszą ofertę, nie należy kierować się tylko ceną, ale również prędkością transmisji i długość umowy. Jeżeli jedna oferta zawiera do 42 mb/s na 12 miesięcy i kosztuje 39,99 złotych miesięcznie, kiedy druga proponuje do 150 mb/s na 24 miesiące za 40 złotych miesięcznie, to warto to najpierw rozważyć. Cenowo różnią się jedynie 1 groszem, więc co tak naprawdę skłania, że można się zawahać? Czy nie warto wybrać ten z większą prędkością? Gdy staje się przed takim wyborem, najlepiej skonsultować się ze specjalistą. Numer można znaleźć na stronie internetowej operatora. Można się również doinformować w internecie. Wiele osób wstawia porady dotyczące wyboru najlepszego internetu mobilnego bez limitu.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na https://panwybierak.pl/oferty/internet-mobilny-bez-limitu-danych/62

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA