Zamknij
REKLAMA

Kupno polubień na Instagramie - na co musisz uważać?

00:00, 30.07.2021 | materiały partnera

Umiejętność tworzenia treści to podstawowy czynnik wpływający na wywołanie zainteresowania wśród użytkowników Instagrama. Nie oznacza to jednak, że trzeba mieć jakieś nadzwyczajne umiejętności. Bardzo często wystarczy dobry pomysł na efektowne zdjęcie. Najlepiej jeśli jest ono „sytuacyjne”, czyli nieustawiane. Niby to niewiele, a jednak najczęściej okazuje się to zabieg niewystarczający.

Instagram został powołany do życia po to, aby stworzyć platformę, na której każdy może się pochwalić swoimi fotograficznymi zdolnościami. Kiedy już praca zostanie wykonana i w poście przekazany zostanie jej efekt, każdy oczekuje reakcji ze strony innych użytkowników. Rodzi się pytanie czy łatwo jest ją uzyskać?

Jak szybko zbudować popularność na Instagramie?

Podstawą jest tak zwana praca organiczna. Polega ona na systematycznym publikowaniu postów, obserwacji innych użytkowników, reagowaniu na posty zamieszczane na wybranych kontach, lajkowaniu i komentowaniu. Takie działanie rodzi zazwyczaj reakcje odwrotną ze strony obserwowania innych. Niepisana zasada wzajemności to najczęstsza metoda na pozyskiwanie nowych followersów i ich reakcji na zamieszczane posty. Ja obserwuję ciebie, ty obserwujesz mnie. Metoda bardzo skuteczna, ale wymagająca żmudnej i czasochłonnej pracy

Można proces pozyskiwania lajków przyspieszyć, korzystając z wsparcia firm zewnętrznych proponujących tego rodzaju usługi. Jedną z firm oferujących między innymi kupno pakietów reakcji jest serwis Tanielajki.pl. Lajki na Instagramie można zakupić po tym linkiem https://tanielajki.pl/produkt/like-na-instagramie/ Serwis ten ma już wypracowaną solidną pozycję na rynku sprzedaży pakietów lajków i innych reakcji. Serwis ten dba o to, aby w pakietach znajdowały się reakcje pochodzące z realnych aktywnych kont na Instagramie

Na co zwrócić uwagę kupując lajki?

Jest kilka istotnych elementów na które należy zwrócić uwagę decydując się na zakup lajków czy innych reakcji.
1. Pochodzenie lajków
Bardzo istotny element, często bagatelizowany przez wielu użytkowników Instagrama, polega na wyborze nieodpowiednich lajków. Co przez to rozumieć? Polubienia powinny pochodzić od aktywnych użytkowników. Nie muszą to być koniecznie polskie konta. Instagram jest bardzo popularny prawie na całym świecie, więc to normalne, że zdjęcie polajkują Ci osoby zza granicy.
2. Przesadzenie z ilością lajków
Lajki na Instagramie wymagają przemyślenia, zwłaszcza w odniesieniu do ich ilości. Jeśli konto istnieje bardzo krótko i nagle uzyskuje bardzo dużą ilość lajków i innych reakcji, wygląda to podejrzanie i wzbudza nieufność. Dlatego decydując się na zakup lajków należy wybrać taką opcję, która umożliwia sukcesywne rozłożone w czasie dodawanie kolejnych porcji zakupionych lajków.
3. Limity dla początkujących
Każde nowo założone konto na Instagramie musi się liczyć z tym, że nie da rady przekroczyć pewnych ograniczeń skierowanych do użytkowników nowych kont. Ograniczenia najczęściej mijają po około miesiącu czasu. Mając to na uwadze, należy zachować rozsądne podejście do pakietów płatnych reakcji i na początku nie kupować ich zbyt wiele, a wszystko systematycznie zwiększać wraz z upływem czasu. Przekroczenie limitłów reakcji wskazanych w regulaminie powoduje czasową blokadę konta.
4. Grupa docelowa
Z Instagrama korzystają osoby w różnym wieku, dlatego decydując się na zakup pakietów reakcji, należy dopasować je do grupy odbiorców do których publikowane treści mają trafiać. Należy pamiętać o tym, żde każda grupa wiekowa ma najczęściej odmienne zainteresowania.
5. Miejsce zamieszkania
Również ważna opcja podczas zakupu lajków. Mieszkańcy różnych terenów, jak również różnych ośrodków, miewają podobnie jak grupy wiekowe, odmienne zainteresowania. Promując na swoim koncie np. maszyny rolnicze itp. warto, aby reakcje pod postami pochodziły od mieszkańców terenów wiejskich, a nie np. od mieszkańców dużych miast.

Dlaczego warto skorzystać z usług serwisu Tanielajki.pl?


Tanielajki.pl posiada w swojej ofercie pakiety reakcji spełniające warunki zawarte w przedstawionych powyżej 5. punktowej zasadzie dokonywania wyboru płatnych lajków. Oferują oni w pakietach reakcje pochodzące od użytkowników uczestniczących w życiu całej społeczności Instagrama.

 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%