Zamknij
REKLAMA

W Józefowie powstanie boisko do gier zespołowych. Gmina wyda ponad 0,4 mln zł

07.00, 29.11.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 09.46, 29.11.2022
Skomentuj

W Józefowie na terenie Gminy Włocławek powstanie boisko wielofunkcyjne do gier zespołowych. Na jakim etapie jest inwestycja? 

Sześć firm budowalnych zgłosiło się do ogłoszonego przez Urząd Gminy Włocławek przetargu na budowę boiska wielofunkcyjnego do gier zespołowych, które ma powstać w miejscowości Józefowo. 

W postępowaniu wybrano ofertę najtańszą, zaproponowaną przez firmę Grumix z Preczowa, opiewającą na 408 tys. zł ( oferta najdroższa była dwa razy droższa - 811 tys. zł). 

W Józefowie powstanie boisko. Jak będzie wyglądał obiekt? 

Wielofunkcyjne, ogólnodostępne boisko  wraz z infrastrukturą techniczną powstanie w miejscowości Józefowo na terenie Gminy Włocławek na działce 282/1, czyli w miejscu od lat wykorzystywanym przez młodzież z okolicy do gry w piłkę. 

Obiekt o nawierzchni poliuretanowej będzie miał wymiary 19 x32 m wraz z opaską z kostki. Liniami wyznaczone zostaną: boisko do piłki koszykowej i siatkowej wraz z wyposażeniem.

Boisko będzie zabezpieczone ogrodzeniem - piłkochwytami z siatki polipropylenowej o wys.4 m. Zostanie także oświetlone 4 szt. lampami Led zasilanymi bateriami słonecznymi.

Na zewnątrz boiska będą dostępne dwa stanowiska postojowe z chodnikiem.

- Integralną częścią zamówienia jest montaż elementów małej architektury: stojaki na rowery, kosze na śmieci, tablica informacyjna, ławki parkowe - informuje Urząd Gminy Włocławek. 

Obiekt powstanie w ciągu 5 miesięcy. 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%