Zamknij
REKLAMA

Burmistrz ciężko chory. Konieczna jest szybka operacja i pieniądze!

11:19, 30.10.2019 | .
Skomentuj Fot. Nadesłane
REKLAMA

Burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego od kilku miesięcy zmaga się z guzem trzustki. Jedyną szansą na wyzdrowienie jest zabieg, który zaplanowano na najbliższy poniedziałek. Niestety, kosztuje on ponad 50 tysięcy złotych i nie jest refundowany. Aby zebrać niezbędne fundusze utworzono specjalne zbiórki.

O chorobie Andrzej Cieśla dowiedział się w maju tego roku. Mimo zakrojonemu na szeroką skalę leczeniu, złośliwy nowotwór trzustki w ciągu kilku miesięcy zdążył już dać przerzuty na wątrobę. Guzy są nieoperacyjne, a ostatnim ratunkiem jest zabieg Nano-knife - metoda leczenia, za pomocą której możliwe jest nieodwracalne niszczenie komórek nowotworowych. Burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego przebywa aktualnie w szpitalu. Stan jego zdrowia się pogorszył.

- Na oddziale onkologii przyjmują właśnie dziesiątą chemię. Uwięziło mnie szpitalne łóżko – czuję się fatalnie, nie mam sił, czasem konieczne są dodatkowe kroplówki wspomagające. Bywa źle, ale jest też na szczęście myśl, że mam do czego wracać, że są ludzie, którzy na mnie czekają. Jest moja rodzina – żona, córka i troje wnucząt. Jest praca, którą kocham i ludzie, którzy bardzo mnie wspierają i z którymi chcę zostać na tym świecie jak najdłużej - pisze Andrzej Cieśla, burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego.

Mimo choroby, burmistrz stara się normalnie pracować. Mówi, że zawsze starał się być jak najbliżej mieszkańców. Pozwala mu to przetrwać trudny czas i jak najlepiej angażować się w życie miasta, a przy okazji być na wszystkich wydarzeniach organizowanych przez miasto.

Metoda leczenia nieoperacyjnych guzów niestety jest nierefundowana. Ze względu na aktualny stan zdrowia Andrzeja Cieśli, termin zabiegu ustalono już na najbliższy poniedziałek (3 listopada). Żeby się jednak odbył, trzeba za niego zapłacić ponad 50 tysięcy złotych. 

- Mój czas się kurczy, bo jeżeli pojawią się kolejne przerzuty, może być za późno na cokolwiek. Proszę o pomoc tych, których znam i tych, których obym miał okazję jeszcze kiedyś poznać. Wiem, że moje życie nie musi się tak kończyć. Wiem, że wiele mam jeszcze do zrobienia - dodaje Andrzej Cieśla.

Zbiórkę na zabieg burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego można wesprzeć na portalu SIEPOMAGA.PL. W walce z chorobą można też pomóc dokonując wpłaty na specjalnie utworzone konto: "Stowarzyszenie Radosny Zakątek, Nr konta: 41160014621837326770000003, Tytuł wpłaty: Na leczenie Andrzeja Cieśli"

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (7)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


kkkkkk

10 4

Współczuję, ale kara 40 000 zł za RODO nałożona ostatnio na tego Pana też pewnie nie pomaga... https://www.money.pl/gospodarka/burmistrz-naruszyl-rodo-gmina-musi-placic-pierwsza-taka-kara-6440616696419969a.html 11:42, 30.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CgfCgf

2 1

Czy można pozbawiać ludzi nadziei? 12:44, 30.10.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SamSam

Zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


PESELPESEL

8 1

szkoda chłopa ,a gdzie bracia chmielewscy nie pomogą? 15:58, 30.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


celtikceltik

0 0

szkoda pana 17:33, 18.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA