Zamknij
REKLAMA

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski. To znany w Polsce założyciel sieci hoteli

12:02, 22.06.2022 | Źródło: Wirtualna Polska / PAP
Skomentuj Fot. PAP
REKLAMA

Nie żyje Tadeusz Gołębiewski, znany w całej Polsce założyciel sieci hoteli. Miał 79 lat. 

- Tadeusz Gołębiewski założyciel sieci hoteli oraz fabryki cukierniczej zmarł we wtorek – poinformowała PAP w środę odpowiedzialna za kontakty z mediami w firmie TAGO Agnieszka Gawińska.

- Dziś ukaże się informacja na stronach internetowych hoteli i przedsiębiorstwa TAGO. Upoważniona jestem tylko do przekazania informacji, że Tadeusz Gołębiewski zmarł w dniu wczorajszym - dodała.

Tadeusz Gołębiewski był założycielem sieci luksusowych hoteli w Polsce oraz fabryki słodyczy TAGO w Radzyminie.  Miał 79 lat.

Tadeusz Gołębiewski nie żyje. Czym się zajmował? 

Jak podaje Wirtualna Polska, Tadeusz Gołębiewski przygodę w biznesie zaczynał 50 lat temu. Rozpoczął od produkcji ciastek.

Firmę Tago założył w wieku 23 lat, po ukończeniu SGH.

Dzięki sukcesowi w tej branży zaczął budować obiekty hotelarskie. Pod szyldem Gołębiewskiego jako pierwszy, w latach 90. pojawił się hotel w Mikołajkach. Kolejne otwierał w Białymstoku, Wiśle i Karpaczu.

Jego ostatnią, wielką inwestycją, był (będący w trakcie budowy) hotel w Pobierowie. 

(Źródło: Wirtualna Polska / PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

re re

1 4

Te hotele to molochy szpecące piękne okolice . Moloch w Pobierowie powinien zostać rozebrany .Na polskim wybrzeżu powionna być dopuszczona zabudowa maksymalnie 3 piętrowa . 21:49, 22.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KtośKtoś

1 0

Zazdrość przemawia? Skończ dobre studia, opanuj język obcy, weź się do roboty to też będziesz mógł budować "molochy". 10:41, 23.06.2022


REKLAMA
0%