Młodzi judocy Miejskiego Klubu Sportowego "Olimpijczyk" wystartowali podczas XI Gwiazdkowego Turnieju Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Burmistrza Szubina. Z imprezy przywieźli 7 medali.
Najlepiej podczas zawodów spisał się Wiktor Lewandowski, walczący w kategorii do 66 kg. Młody zawodnik zwyciężył w kategorii młodzika. Bardzo dobry start zanotował także Tymoteusz Morawski, który w kategorii 32 kg dzieci starszych okazał się bezkonkurencyjny. Srebrne medale zdobyli z kolei Nicol Musialik (57 kg) i Marcel Dobrian (81 kg), a trzecie miejsca w swoich kategoriach zajęli Wiktor Borkowski (33 kg), Zuzanna Jurczak (35 kg) i Adam Dębczyński (73 kg).
Blisko zdobycia medalu był też Miłosz Kubiak, walczący w kategorii 44 kg.
- Walkę o brązowy medal (w dogrywce) przegrał Miłosz Kubiak, dla którego był to pierwszy wyjazdowy turniej judo. Miłosz stoczył 4 bardzo dobre walki, z czego 2 wygrał. Podobny bilans walk zanotował Hubert Przyjałkowski (44 kg), który ostatecznie zajął 7 miejsce. W turnieju wzięli udział również : Alan Święcicki (32 kg), Oliwier Spychalski (42 kg), Mateusz Wojciechowski (+ 44 kg), Szymon Ansilewski – Wrzesiński (42 kg) i Łukasz Kordyl (+ 60 kg), którzy zawody zakończyli bez punktowanych miejsc - informuje MKS "Olimpijczyk" Włocławek.
A już w najbliższą sobotę młodzi sportowcy z "Olimpijczyka" zaprezentują swoje umiejętności we Włocławku. 45-osobowa ekipa pod opieką trenerów : Anety Szczepańskiej, Bartosza Zielińskiego i Romana Stawisińskiego weźmie udział w XX Mikołajkowym Turnieju Judo Dzieci. Początek zawodów o godz. 10 w sali sportowej Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku przy ul. Toruńskiej.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz