Zamknij
REKLAMA

Webinarium "FE na własny bznes"

Webinarium "FE na własny bznes"
  • czwartek  września, 10:00 - 11:45
  • 29.09.2020
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium, które odbędzie się:

29 września 2020 r. w godzinach od 10:00 do 11:45.

Na spotkaniu omówimy aktualnie dostępne projekty oraz te, których rozpoczęcie planowane jest wkrótce a także preferencyjne pożyczki na własny biznes

Projekty wspierające osoby przedsiębiorcze w zakładaniu działalności gospodarczej cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem. Jesień będzie obfitowała w takie projekty, w których można uzyskać pieniądze na np. dostosowanie pomieszczeń, zakup wyposażenia, maszyn niezbędnych do założenia działalności. Projekty obejmują też wsparcie finansowe w ciągu pierwszych, najtrudniejszych 6 miesięcy z przeznaczeniem na pokrycie stałych kosztów prowadzenia firmy np. czynszu, energii, ZUS-u, usług księgowych.

W projektach dofinansowanie mogą uzyskać nie tylko osoby bez pracy, ale i zatrudnione lub wykonujące umowy cywilno-prawne, pod warunkiem, że ich wynagrodzenie nie przekracza wynagrodzenia minimalnego.

Dla pozostałych osób marzących o własnej firmie, dostępne są bardzo atrakcyjne, preferencyjne pożyczki. Szansa na nie jest tylko do końca roku!

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Program dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie od nas potwierdzenia. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Ilość miejsc jest ograniczona, jednak w przypadku dużej liczby zgłoszeń możliwa jest organizacja spotkania w dodatkowym terminie.

Serdecznie zapraszamy!

październik 2020


31.10 sobota
V kolejka rozgrywek WLKA

V kolejka rozgrywek WLKA

31 października 2020 

Czytaj więcej

listopad 2020


7.11 sobota
28 Bieg Popiełuszki

styczeń 2021


kwiecień 2021