Promuj to ogłoszenie

Magazynier

Data dodania: 2017-12-07 10:17:10ID: 479477

xxxPokaż numerk.koned@ik.pl

KONED Spółka z o.o. firma o ugruntowanej pozycji na rynku posiadająca 25-letnie doświadczenie w branży hydrauliczno-grzewczej w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER

CZEGO OCZEKUJEMY OD KANDYDATÓW?

-musisz mieć wykształcenie średnie
-musisz umieć obsługiwać komputer
-koniecznie musisz mieć prawo jazdy kat "B"
-musisz być zaangażowany w swoje obowiązki i dawać z siebie 100% każdego dnia
-jeśli będziesz miał doświadczenie na podobnym stanowisku – stanie się to Twoim atutem!
-jeśli będziesz posiadał uprawnienia na wózek widłowy- będziesz idealnym kandydatem

CO ZYSKASZ PRACUJĄC U NAS?

będziesz pracować w stabilnej firmie
damy Ci umowę o pracę!
gwarantujemy dobrą pensję początkową plus premię
jeśli chcesz zostać z nami na dłużej- damy Ci doskonałe warunki rozwoju!

JAKIE BĘDZIESZ MIEĆ OBOWIĄZKI?

-będziesz przyjmował i wydawał towar z magazynu
-będziesz sprawował opiekę nad obiegiem dokumentów w magazynie
-wspomożesz zarządzanie gospodarką magazynową
-będziesz wraz z zespołem gwarantować porządek i efektywne wykorzystanie całej dostępnej powierzchni magazynowej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Koniecznie prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę dla firmy KONED Spółka z o.o., ul Łęgska 3a, 87-800 Włocławek, na przetwarzanie przekazanych przeze mnie w CV i liście motywacyjnym danych osobowych na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Aplikacje bez ww. klauzuli, nie będą brane pod uwagę w procesach rekrutacji.

Cv ze zdjęciem proszę przesyłać wyłącznie e-mailem na adres:
k.koned@ik.pl, z.koned@ik.pl,