Promuj to ogłoszenie

Sprzedawca Samochodów Używanych

Data dodania: 2018-01-12 12:47:04ID: 480899

sekretariat@watarski.pl

Autoryzowany Dealer Volkswagena firma Wątarski poszukuje osoby na stanowisko:
Sprzedawca samochodów używanych
w programie Das WeltAuto
Miejsce pracy: Włocławek

Twoje zadania będą polegały na:
- aktywnym poszukiwaniu źródeł pozyskiwania samochodów używanych
- budowie magazynu samochodów używanych
- negocjacjach przy odkupie aut od klientów;
- realizacji celów sprzedażowych związanych z rozwojem sprzedaży aut używanych;
- dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi Klienta;
- systematycznym raportowaniu aktywności handlowych w systemie CRM;
- wykonywaniu wycen, oraz ocen technicznych aut;
- przygotowywaniu dokumentacji potrzebnej do odkupu, sprzedaży, rejestracji inne;
- przyjmowaniu zakupionych aut na magazyn;
- opiece nad stanem magazynowym ( akumulatory, dokumentacja, ISO, inne);
- przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do wykonania oględzin;
- dbałości o ekspozycję fizyczną i wirtualną samochodów używanych
- przygotowywaniu ogłoszeń na platformie Das WeltAuto, oraz innych portalach

Szukamy Kandydatów/Kandydatek, którzy cechują się:
— Wykształceniem min. średnim(wykształcenie o profilu technicznym, marketingowym będzie dodatkowym atutem);
— Min. 3-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku sprzedawca samochodów nowych lub używanych ( doświadczenie zdobyte u Autoryzowanego Dealera będzie dodatkowym atutem;
— Znajomość pakietu MS Office
— Wysoka kultura słowa i osobista;
— Komunikatywność i zdolności interpersonalne;
— Umiejętność pracy w zespole
— Orientacja na wynik;
— Orientacja na jakościową obsługę Klienta i jego potrzeby;
— Inicjatywa własna i zaangażowanie w pracę.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:
— Rozwojową pracę dla globalnej marki Das WeltAuto;
— Szkolenia firmowe i z ramienia akademii Das WeltAuto;
— Stabilne zatrudnienie;
— Wynagrodzenie w formie podstawy i prowizji;
— Komputer, dostęp do platform zakupowych Das WeltAuto, Volkswagen Leasing Polska, Volkswagen Group Polska, telefon komórkowy

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego)
na adres e-mail: sekretariat@watarski.pl do dnia 28.01.2018 r
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)