Promuj to ogłoszenie

SPECJALISTA - OBSŁUGA ZAMÓWIEŃ, REFERENT - FAKTURY

Data dodania: 2018-02-07 15:07:24ID: 482405

kadry@anwis.pl

ANWIS SP. Z O. O. UL. SMOCZA 16/18, 87-800 WŁOCŁAWEK
poszukuje do swojego zespołu osób na stanowiska:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ – Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
REFERENT DS. FAKTUROWANIA – Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość doskonalenia umiejętności językowych w codziennej pracy ( w przypadku : Specjalisty ds. Obsługi Zamówień)
Pakiet benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, przedświąteczne świadczenia pieniężne, choinka dla dzieci)
Wynagrodzenie zasadnicze + premie miesięczne
Szkolenia oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy
Wsparcie w trakcie wdrażania
Miłą atmosferę pracy

Oczekiwania:
Wykształcenie średnie lub wyższe
Dobra znajomość języka niemieckiego (Specjalista ds. Obsługi Zamówień-warunek konieczny) i/lub angielskiego (mile widziany)
Dobra znajomość pakietu MS Office
Komunikatywność, inicjatywa w działaniu
Umiejętność pracy w zespole

Opis stanowiska- Specjalista ds. Obsługi Zamówień
Przyjmowanie, rejestrowanie i monitoring zamówień w systemie komputerowym
Wsparcie i obsługa Klientów (głównie niemieckojęzycznych)
Budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
Dbałość o standardy obsługi Klienta oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku ANWIS
Opis stanowiska- Referent ds. Fakturowania
Zapewnienie prawidłowego, sprawnego i terminowego przygotowania dokumentów sprzedażowych (faktury, korekty, duplikaty f-r, itp.)
Monitorowanie dostaw spedycyjnych w celu poprawnego wystawienia faktur
Sporządzanie raportów transportowych i przesyłanie ich do Działu Transportu
Archiwizacja dokumentów

Aplikuj: kadry@anwis.pl
Dowiedz się więcej o Anwis Sp. z o.o. : www.anwis.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."