Promuj to ogłoszenie

Doradca ds. ubezpieczeń

Data dodania: 2019-05-15 14:25:42ID: 508045

735Pokaż numer[email protected]

Firma Great Cal aktualnie poszukuje konsultantów ds. ubezpieczeń.

Zakres obowiązków:
-Sprzedaż ubezpieczeń NNW,
-Dbanie o dobry wizerunek firmy,
-Kontakt z klientem indywidualnym,

Co oferujemy:
-Pewne wynagrodzenie podstawowe plus wysokie prowizje,
-Jasną ścieżkę rozwoju ,
-Możliwość awansu na stanowiska trenerskie, kierowników grup,weryfikacji rozmów w ramach wewnętrznej struktury firmy

Nasze wymagania
-Średnie wykształcenie,
-Niekaralność,
-Podstawowa umiejętność obsługi komputera,

Administratorem danych osobowych jest Great Call Sp. z o.o. S.K.A z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 74.Wysyłając aplikację zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczegółowych jest obowiązkowe, natomiast podanie pozostałych danych(np. wizerunek) jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.