Promuj to ogłoszenie

Mechanik

Data dodania: 2019-06-06 13:25:03ID: 509203

[email protected]

Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Oferujemy:

Adaptację zawodową przygotowującą do specyfiki pracy na danym stanowisku
Indywidualny plan rozwoju zawodowego
Realny wpływ na poziom utrzymania ciągłości produkcji
Komfortowe warunki pracy
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, przedświąteczne świadczenia pieniężne 2 x w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej ?)

Główne zadania:

Prace ślusarskie
Prace szlifierskie

Oczekiwania:

Znajomość rysunku technicznego
Znajomość narzędzi pomiarowych
Podstawowa znajomość materiałoznawstwa
Wykształcenie zawodowe (mile widziane techniczne)
Otwartość na zmiany
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane doświadczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem opcji aplikuj: