Promuj to ogłoszenie

Projektant - specjalista ds. układów zasilania, automatyki napędowej i rozdzielnic energii

Data dodania: 2020-07-31 11:30:49ID: 525828

54 Pokaż numer[email protected]

ASKI Sp. z o.o. inżyniera elektryka / elektroenergetyka na stanowisko
Projektanta - specjalisty ds. układów zasilania, automatyki napędowej i rozdzielnic energii
Opis stanowiska:
? Przeprowadzanie spotkań techniczno ? handlowych,
? Przygotowywanie ofert z zakresu układów zasilania, automatyki napędowej i
rozdzielnic energii,
? Projektowanie układów zasilania, automatyki napędowej i rozdzielnic energii,
? Kierowanie i nadzór nad realizacją i wdrażaniem układów zasilania, automatyki
napędowej i rozdzielnic energii na obiekcie,
? Uczestnictwo w szkoleniach oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Wymagania:
? Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektryki / elektroenergetyki,
? Znajomość zagadnień układów zasilania, automatyki napędowej AC, DC oraz
rozdzielnic energii NN, SN, automatyka SZR, stacje transformatorowe,
? Umiejętność pracy w zespole
? Operatywność i samodzielność w działaniu
? Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski i zagranicą
? Dobra znajomość języka angielskiego
? ?Czynne? prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
? Rozwój zawodowy w firmie zarządzanej w oparciu o standardy europejskie
? Stabilne zatrudnienie
? Motywacyjny system wynagrodzenia
? Uczestnictwo w rozwoju firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku
? Praca w zgranym zespole
? Niezbędne narzędzia pracy