Promuj to ogłoszenie

Serwisant IT

Data dodania: 2021-01-21 14:10:06ID: 531986

[email protected]

Firma e-integra sp. z o. o. poszukuje do pracy we Włocławku kandydatów na stanowisko: SERWISANT IT

Zakres obowiązków:
? obsługa serwisowa klientów spółki
? serwis gwarancyjny jednego z największych producentów sprzętu
? dostarczanie i wymiana materiałów eksploatacyjnych
? montaż sprzętu komputerowego oraz serwisowanie urządzeń
Wymagania:
? wykształcenie informatyczne lub pokrewne
? prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
? znajomość budowy oraz diagnostyki komputera i urządzeń drukujących
? znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi
? łatwość w przyswajaniu wiedzy z obszaru IT
? punktualność i sumienność oraz dokładność w wykonywaniu pracy
? zaangażowanie w wykonywaną pracę
Oferujemy:
? pełną wyzwań pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
? możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń
? uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
Osoby zainteresowane propozycją pracy prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na adres e-mail: [email protected]