Promuj to ogłoszenie

Monter rurociągów, konstrukcji stalowych :

Data dodania: 2021-01-22 10:55:02ID: 532026

544Pokaż numer[email protected]

Firma HUSAR Budownictwo Inżynieryjne S.A; ul. Płocka 15; 87-800 Włocławek
obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko : Monter rurociągów, konstrukcji stalowych

Zakres obowiązków:
- mile widziane doświadczenie w montażu instalacji
-umiejętność obsługi elektronarzędzi;
- umiejętność pracy w zespole;
- gotowość do pracy w delegacji,
- dobra organizacja pracy,
- mile widziana znajomość rysunku technicznego

CV proszę przesłać na adres:
HUSAR Budownictwo Inżynieryjne S.A.
ul. Płocka 15
87-800 Włocławek
lub pod adres e-mail: [email protected]

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy HUSAR S.A .

- Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HUSAR Budownictwo Inżynieryjne S.A. we Włocławku ul. Płocka 15, kod pocztowy 87-800 Włocławek .
- Dane osobowe, będą przetwarzane na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016(RODO)
- Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy
o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: ? Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych z CV na potrzeby obecnej oraz przyszłych procesów rekrutacji.?
- Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, maksymalnie 10 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy, Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
- Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, praw do cofnięcia zgody
na ich przetwarzanie.
- Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.