Zamknij
REKLAMA

czwartek, 21.02, godz. 10:00

Inspektorat ZUS, ul. Płocka 167

Bilety: wstęp wolny

W lutym mieszkańcy Włocławka mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń organizowanych przez ZUS. Szkolenia adresowane są nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla emerytów i rencistów.

7 lutego o godz. 10:00 szkolenie dotyczące rozliczania świadczeń emerytalno-rentowych w związku z osiąganym przychodem. W trakcie szkolenia eksperci wyjaśnią, kogo dotyczy obowiązek rozliczania świadczeń emerytalno-rentowych w związku z osiąganym przychodem, jakie są wymagane dokumenty i w jakim terminie muszą zostać złożone.

7 i 14 lutego o godz. 10:00 szkolenie dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą lub prowadzącą już taką działalność. W trakcie szkolenia eksperci wyjaśnią, z jakich ulg w opłacaniu składek można skorzystać tj. „ulga na start”, preferencyjne składki, czy też „Mały ZUS”

20, 22 i 26 lutego o godz. 11:00 szkolenie poświęcone skróceniu okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacji. W trakcie szkolenia wyjaśnimy, na czym polega projekt e- akta, jak zmienia się okres przechowywania akt pracowniczych. Wskażemy również, jakie są zmiany w bieżąco składanych dokumentach.

21 lutego o godz. 10:00 szkolenie „Pakiet nowego przedsiębiorcy”. W trakcie szkolenia nasi eksperci omówią tematy takie jak: zgłoszenie płatnika w CEIDG, zgłoszenie do ubezpieczeń w ZUS, rozliczanie i opłacanie składek, zawieszenie i wznowienie działalności gospodarczej, PUE ZUS, jako wygodne narzędzie kontaktu z ZUS.

Na szkolenia nie trzeba się wcześniej zapisywać.


wtorek19 lutego

środa20 lutego

czwartek21 lutego

piątek22 lutego

sobota23 lutego

niedziela24 lutego

poniedziałek25 lutego

wtorek26 lutego

środa27 lutego

czwartek28 lutego

piątek1 marca

sobota2 marca

niedziela3 marca

poniedziałek4 marca

wtorek5 marca

piątek8 marca

sobota9 marca

niedziela10 marca

piątek15 marca

sobota16 marca

wtorek19 marca

sobota23 marca

niedziela24 marca

sobota30 marca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone