Zamknij

sobota, 09.11, godz. 17:00

Marina Zarzeczewo

Bilety: wstęp wolny ze świeczką

Tradycyjnie w pierwszą sobotę po Zaduszkach w Marinie Zarzeczewo, siedzibie YACHT CLUB ANWIL, odbędzie się coroczne spotkanie wspominkowe poświęcone pamięci zmarłym włocławskim muzykom z nurtów: jazz, big-beat, rock i pop.

Gospodarzem Wspominek będzie Towarzystwo Muzyczne BIG-BAND WŁOCŁAWEK, mające w swoim dorobku organizację wielu plenerowych i kameralnych imprez muzycznych głównie w gościnnej - dzięki anwilowym żeglarzom - Marinie Zarzeczewo.

Podczas spotkania, oprócz tytułowych wspomnień, odbędzie się wzbogacana co rok projekcja archiwalnych fotografii włocławskich muzyków i zespołów - od lat 60-tych do początku XXI-go wieku.

Dedykowane zmarłym muzykom spotkanie będzie mieć oczywiście muzyczną oprawę, a właściwie będzie to hołd muzyczny złożony Pamięci Koleżankom i Kolegom przez wspaniałe grono włocławskich muzyków z zespołów: ARSENAŁ, MUSIC FINE, WWK. TERAZ MY, CRISTAL BAND i … RUBINY/BW 69. Ta ostatnia formacja to nic innego jak połączone siły dwóch zespołów - członkowie istniejących Rubinów: Krzysztof Czarniecki, Jerzy Górski i Grzegorz Tomaszewski oraz członkowie nieistniejącego już BW 69: Adam Pawlikowski i Andrzej Ziębiński. Skąd ta fuzja? No właśnie, w tym roku mija 55 lat od powstania RUBINÓW i 50 lat od powstania BW 69. Główną klamrą spinającą tę fuzję jest pamięć o członku założycielu obu formacji Krzysztofie Puzio.

Jak co roku, przy takiej ilości muzyków na jednej sali, spotkanie zwieńczy tradycyjne wspólne muzykowanie. I jak przystało na wspomnieniową nutę w tym towarzystwie, dominować będzie muzyka z szalonych lat 60-tych i 70-tych.


środa20 listopada

czwartek21 listopada

piątek22 listopada

sobota23 listopada

niedziela24 listopada

poniedziałek25 listopada

wtorek26 listopada

środa27 listopada

czwartek28 listopada

piątek29 listopada

sobota30 listopada

niedziela1 grudnia

wtorek3 grudnia

środa4 grudnia

piątek6 grudnia

sobota7 grudnia

niedziela8 grudnia

poniedziałek9 grudnia

wtorek10 grudnia

sobota14 grudnia

środa18 grudnia

sobota21 grudnia

sobota28 grudnia

wtorek31 grudnia
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone