Zamknij

sobota, 25.01, godz. 19:00

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku ul. Wojska Polskiego 13

Bilety: 75/85 złotych

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? O tym będą mogli się przekonać widzowie, oglądając przezabawną komedię teatralną „Rubinowe gody”. Spektakl już 25 stycznia zostanie zagrany na deskach Teatru Impresaryjnego we Włocławku.

Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z „Rancza” Dorotę Nowakowską, Krzysztofa Kiersznowskiego czy (wymiennie) Tadeusza Chudeckiego.

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?
Spektakl "Rubinowe gody" to ponad dwie godziny przezabawnych sytuacji, osadzonych w bardzo polskich realiach, w znakomitej obsadzie! To opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno. Na scenie zobaczymy znanych aktorów serialowych: Dorotę Nowakowską, Tadeusza Chudeckiego, Paweła Ferensa, Sławomira Dolińca.
"Rubinowe gody" - niewąska komedia teatralna w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku, 25 stycznia o godz. 19:00. Bilety na www.rubinowegody.pl oraz w kasie Teatru.


poniedziałek24 lutego

wtorek25 lutego

środa26 lutego

czwartek27 lutego

piątek28 lutego

sobota29 lutego

niedziela1 marca

wtorek3 marca

czwartek5 marca

sobota7 marca

niedziela8 marca

poniedziałek9 marca

piątek13 marca

niedziela15 marca

piątek20 marca

sobota21 marca

niedziela22 marca

poniedziałek23 marca

środa25 marca

piątek3 kwietnia

niedziela19 kwietnia
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone