Promuj to ogłoszenie

księgowy - kasjer

Data dodania: 2018-11-08 09:20:48ID: 498998

kadry@kpts.com.pl

Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. z siedzibą we Włocławku
poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania w stosunku do kandydata:

- wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane ekonomiczne),
- doświadczenie zawodowe związane z pracą w dziale księgowości,
- dobra znajomość MS Office,
- wiedza z zakresu przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, znajomość przepisów Kodeksu cywilnego,
- dokładność, rzetelność, uczciwość.

Obowiązki na stanowisku pracy:

- prowadzenie rozrachunków z odbiorcami, dostawcami i pracownikami,
- windykacja należności Spółki,
- wystawianie i księgowanie not odsetkowych,
- prowadzenie gospodarki finansowej zfśs,
- prowadzenie kasy Spółki,
- prowadzenie ewidencji faktur zakupu.

Oferowane warunki zatrudnienia:
- praca w siedzibie Spółki we Włocławku,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) należy kierować na adres: Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A., ul. Wieniecka 39, 87-800 Włocławek lub drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] w terminie do 15.11.2018r. Tel. do kontaktu 54 230-90-21.