Promuj to ogłoszenie

Pracownik Biurowy

Data dodania: 2019-10-09 08:21:35ID: 515234

887Pokaż numer[email protected]

Polcalc Sp. z o.o. jest firmą działająca na rynku nawozów wapniowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika biurowego w Lubieniu Kujawskim

Opis stanowiska:
-obsługa klienta
-wprowadzanie i fakturowanie towaru
-zlecanie transportu
-przyjmowanie zamówień i wprowadzenie ich do systemu
wsparcie i współpraca z przedstawicielami handlowymi firmy
Wymagania:
dyspozycyjność
komunikatywność
dobra organizacja pracy
Oferujemy:
możliwość rozwoju osobistego
pracę na pełen etat
jasno określone zasady pracy
pracę w młodym, prężnie rozwijającym się zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego cv na adres [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez POLCALC SP. Z O.O. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?.

Informujemy, że Administratorem danych jest POLCALC SP. Z O.O. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 82/84. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.