Promuj to ogłoszenie

KOSZTORYSANT/KOSZTORYSANTKA

Data dodania: 2019-11-07 14:20:07ID: 516486

508Pokaż numer[email protected]

Firma budowlana TREBUD
poszukuję osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie kosztorysów,
- ofertowanie,
- przygotowywanie dokumentów do przetargów,
- praca z dokumentacją - sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy,
- zamawianie materiałów,
- przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,

Wymagania :
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- obsługa programu do kosztorysowania Norma PRO
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
- skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej,
- prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy :
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

Zainteresowanych proszę o wysyłanie CV pocztą elektroniczną na adres:
[email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TreBud P. Zalewski, P. Jaworski S.C., ul. Polna 3 87-800 Włocławek moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TreBud P. Zalewski, P. Jaworski S.C., ul. Polna 3, 87-800 Włocławek moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji w 2019r.