Promuj to ogłoszenie

Brygadzista- pracownik magazynu

Data dodania: 2021-10-13 13:41:39ID: 543993

723Pokaż numer[email protected]

Miejsce pracy: Czerniewice, powiat włocławski

Zakres obowiązków
• organizacja pracy i nadzór nad zespołem pracowników,
• przyjęcie dostaw;
• kompletacja zleceń;
• wydawanie towarów;
• praca w systemie 2-zmianowym;
• utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

Nasze wymagania
• doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;
• umiejętność zarządzania zespołem pracowników:
• przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy;
• dobra organizacja pracy;
• dokładność, sumienność i odpowiedzialność;
• uprawnienia na wózki jezdniowe podnośnikowe w kategorii II WJO wydane przez UDT;

To oferujemy
• interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności, doświadczenia i wyników:
• perspektywy rozwoju zawodowego;
• szkolenia wdrożeniowe;
• benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK);

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.