REKLAMA

Eleganckie mieszkanie w centrum miasta

Data dodania: 2017-10-30 15:24:35

Opis

Jeżeli cenisz sobie komfort, elegancję, styl i spokój - to ta oferta jest dla Ciebie... Do zaoferowania mam słoneczne mieszkanie (ekspozycja wschodnio-zachodnia) w bloku trzypiętrowym w centrum miasta. Budynek dwuklatkowy (22 rodziny) wybudowany z cegły w 2002r. z własnym terenem zielonym i miejscami postojowymi do wyłącznej dyspozycji mieszkańców bloku, gdyż teren wokół jest ogrodzony. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze o powierzchni 63 m2, w skład którego wchodzi: salon z dużą otwartą kuchnią, 2 pokoje (z których jeden jest na dzień dzisiejszy jest sypialnią, drugi to gabinetem-garderobą), przedpokój, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, balkon oraz piwnica. Prezentowany lokal wykończony został z dbałością o każdy szczegół. Duża ilość drewna zastosowanego do aranżacji wnętrza (podłogi, drzwi i większość mebli) sprawia, że emanuje ono ciepłem przez co jest bardziej przytulnie i klimatycznie. Dodatkowo w mieszkaniu zainstalowano klimatyzację, w łazience ogrzewanie podłogowe, we wszystkich oknach rolety zewnętrzne oraz na balkonie markizę.
Załączone do oferty zdjęcia przedstawiają stan faktyczny mieszkania, a wszystko co na nich się znajduje wliczone jest w cenę sprzedaży. Tak więc potencjalny klient może wprowadzić się tylko ze swoimi osobistymi rzeczami.
Niewątpliwym plusem tego mieszkania jest niski czynsz, który wynosi ok.280 zł.(bez wody i co).
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu garażu, który znajduje się w przyziemiu budynku mieszkalnego w cenie 30.000 zł.
Oświadczam, że oferuję sprzedaż tej nieruchomości bezpośrednio, a podana przeze mnie cena nie zawiera jakikolwiek prowizji z tytułu pośrednictwa. Bardzo proszę biura nieruchomości o nie kontaktowanie się ze mną do w celu zaoferowania pośrednictwa.

Kontakt ze sprzedającym

500Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017