Zamknij

niedziela, 18.08, godz. 15:00

Od 18.08.2019 do 18.08.2019

Przy Hali Mistrzów

Bilety: wstęp wolny

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na wspólne biesiadowanie do Włocławka. 18 sierpnia na scenie przy Hali OSiR wystąpią: Afromental, Łąki Łan, Tajm, Basta i After Party. Poza świetną muzyką, na odwiedzających czeka również wiele atrakcji: konkursy, niespodzianki, Strefa Food Truck Party i Strefa Chilloutu!

Biesiady Kasztelańskie znane są w regionie od bardzo dawna. Poza Włocławkiem imprezy odbywają się też w Płocku i Ciechanowie. Bądźmy jednak szczerzy - to Włocławek tradycyjnie wieńczy cykl letnich, biesiadnych spotkań. Tegoroczny finał zapowiada się wręcz znakomicie. Na scenie wystąpią kultowe zespoły polskiej sceny muzycznej. Włocławianie będą mieli okazję wziąć udział w koncercie Afromental („Rock&Rolln’ love”), Łąki Łan („Jammin’”), Tajm („Anioł”) Basta („Kocham ten stan”) i After Party („Nie daj życiu się”).

Poza dużą dawką scenicznych emocji na uczestników czeka moc dodatkowych atrakcji. Na terenie imprezy znajdować się będzie Strefa Food Truck Party, oferująca bogate menu. Popularne restauracje na kółkach serwują zarówno dania tradycyjne, jak również potrawy kuchni świata. W Strefie Chilloutu będzie można z kolei zregenerować siły i zrelaksować się na wygodnych leżakach. Nie zabraknie tam również chłodnych napoi, dobrej muzyki i biesiadnego klimatu.

Kasztelan zaprasza na Biesiadę już od godziny 15. Pierwsi goście będą mogli wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami - do wygrania wysokiej klasy sprzęt elektroniczny! Ponadto w programie imprezy wiele niespodzianek i atrakcji. 


niedziela, 12 lipca 2020

poniedziałek, 14 września 2020

sobota, 19 września 2020

sobota, 10 października 2020

sobota, 17 października 2020