Zamknij

niedziela, 18.08, godz. 15:00

Przy Hali Mistrzów

Bilety: wstęp wolny

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na wspólne biesiadowanie do Włocławka. 18 sierpnia na scenie przy Hali OSiR wystąpią: Afromental, Łąki Łan, Tajm, Basta i After Party. Poza świetną muzyką, na odwiedzających czeka również wiele atrakcji: konkursy, niespodzianki, Strefa Food Truck Party i Strefa Chilloutu!

Biesiady Kasztelańskie znane są w regionie od bardzo dawna. Poza Włocławkiem imprezy odbywają się też w Płocku i Ciechanowie. Bądźmy jednak szczerzy - to Włocławek tradycyjnie wieńczy cykl letnich, biesiadnych spotkań. Tegoroczny finał zapowiada się wręcz znakomicie. Na scenie wystąpią kultowe zespoły polskiej sceny muzycznej. Włocławianie będą mieli okazję wziąć udział w koncercie Afromental („Rock&Rolln’ love”), Łąki Łan („Jammin’”), Tajm („Anioł”) Basta („Kocham ten stan”) i After Party („Nie daj życiu się”).

Poza dużą dawką scenicznych emocji na uczestników czeka moc dodatkowych atrakcji. Na terenie imprezy znajdować się będzie Strefa Food Truck Party, oferująca bogate menu. Popularne restauracje na kółkach serwują zarówno dania tradycyjne, jak również potrawy kuchni świata. W Strefie Chilloutu będzie można z kolei zregenerować siły i zrelaksować się na wygodnych leżakach. Nie zabraknie tam również chłodnych napoi, dobrej muzyki i biesiadnego klimatu.

Kasztelan zaprasza na Biesiadę już od godziny 15. Pierwsi goście będą mogli wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami - do wygrania wysokiej klasy sprzęt elektroniczny! Ponadto w programie imprezy wiele niespodzianek i atrakcji. 


czwartek17 października

piątek18 października

sobota19 października

niedziela20 października

poniedziałek21 października

wtorek22 października

środa23 października

czwartek24 października

piątek25 października

sobota26 października

niedziela27 października

niedziela3 listopada

wtorek5 listopada

piątek8 listopada

sobota9 listopada

niedziela10 listopada

poniedziałek11 listopada

sobota23 listopada

niedziela24 listopada

czwartek28 listopada

piątek29 listopada

wtorek3 grudnia

piątek6 grudnia
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone