Zamknij

niedziela, 18.08, godz. 15:00

Przy Hali Mistrzów

Bilety: wstęp wolny

Kasztelan Jasne Pełne zaprasza na wspólne biesiadowanie do Włocławka. 18 sierpnia na scenie przy Hali OSiR wystąpią: Afromental, Łąki Łan, Tajm, Basta i After Party. Poza świetną muzyką, na odwiedzających czeka również wiele atrakcji: konkursy, niespodzianki, Strefa Food Truck Party i Strefa Chilloutu!

Biesiady Kasztelańskie znane są w regionie od bardzo dawna. Poza Włocławkiem imprezy odbywają się też w Płocku i Ciechanowie. Bądźmy jednak szczerzy - to Włocławek tradycyjnie wieńczy cykl letnich, biesiadnych spotkań. Tegoroczny finał zapowiada się wręcz znakomicie. Na scenie wystąpią kultowe zespoły polskiej sceny muzycznej. Włocławianie będą mieli okazję wziąć udział w koncercie Afromental („Rock&Rolln’ love”), Łąki Łan („Jammin’”), Tajm („Anioł”) Basta („Kocham ten stan”) i After Party („Nie daj życiu się”).

Poza dużą dawką scenicznych emocji na uczestników czeka moc dodatkowych atrakcji. Na terenie imprezy znajdować się będzie Strefa Food Truck Party, oferująca bogate menu. Popularne restauracje na kółkach serwują zarówno dania tradycyjne, jak również potrawy kuchni świata. W Strefie Chilloutu będzie można z kolei zregenerować siły i zrelaksować się na wygodnych leżakach. Nie zabraknie tam również chłodnych napoi, dobrej muzyki i biesiadnego klimatu.

Kasztelan zaprasza na Biesiadę już od godziny 15. Pierwsi goście będą mogli wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami - do wygrania wysokiej klasy sprzęt elektroniczny! Ponadto w programie imprezy wiele niespodzianek i atrakcji. 


niedziela18 sierpnia

poniedziałek19 sierpnia

wtorek20 sierpnia

środa21 sierpnia

sobota24 sierpnia

niedziela25 sierpnia

poniedziałek26 sierpnia

wtorek27 sierpnia

piątek30 sierpnia

sobota31 sierpnia

niedziela1 września

piątek6 września

sobota7 września

niedziela8 września

sobota14 września

sobota21 września

sobota28 września

piątek4 października

niedziela6 października

sobota12 października
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone