Zamknij

sobota, 30.11, godz. 18:00

Teatr Impresaryjny, ul. Wojska Polskiego 13

Bilety: 20-30 zł

Nietypowy, teatralnyWieczór Andrzejkowyw teatrze. Bohaterem komedii Macieja Adamczyka jest „człowiek nowych czasów”, który większość czasu spędza na zarabianiu pieniędzy, pochłanianiu najniższych form kultury pop lub zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych. Jednak aktorzy pozostawiają Widza w stanie niepewności. Ich celem nie jest ocena świata, lecz wydobycie jego paradoksów.

W przedstawieniu występują aktorzy Teatru Porywacze Ciał z Poznania, który jako jeden z pierwszych zaczął reagować na zmiany, które zaszły w polskim społeczeństwie po reformach przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Porywacze w swoich spektaklach odwołują się do wielu istotnych tradycji literackich, lecz ich przewrotność ujawnia się w tym, że wywracają ową tradycję na lewą stronę. Po entuzjastycznie przyjętej premierze w Poznaniu przyszedł czas na Włocławek! Komedia dla nas, o nas! Rozrywka na najwyższym teatralnym poziomie w nastroju prowokacji myślowej, językowej i formalnej!

Reżyseria i scenografia: Katarzyna Pawłowska, Maciej Adamczyk. Światło: Maciej Dziaczko. Występują: Katarzyna Pawłowska, Maciej Adamczyk.

Bilety ulgowe dla Andrzejów i ich partnerek oraz dla grup zorganizowanych – min. 10 osób.


wtorek28 stycznia

środa29 stycznia

czwartek30 stycznia

piątek31 stycznia

sobota1 lutego

niedziela2 lutego

poniedziałek3 lutego

piątek7 lutego

sobota8 lutego

niedziela9 lutego

poniedziałek10 lutego

środa12 lutego

piątek14 lutego

sobota15 lutego

niedziela16 lutego

wtorek18 lutego

środa19 lutego

sobota22 lutego

niedziela23 lutego

sobota29 lutego

sobota7 marca

niedziela8 marca

piątek13 marca

środa25 marca
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone