Zamknij

sobota, 30.11, godz. 18:00

Teatr Impresaryjny, ul. Wojska Polskiego 13

Bilety: 20-30 zł

Nietypowy, teatralnyWieczór Andrzejkowyw teatrze. Bohaterem komedii Macieja Adamczyka jest „człowiek nowych czasów”, który większość czasu spędza na zarabianiu pieniędzy, pochłanianiu najniższych form kultury pop lub zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych. Jednak aktorzy pozostawiają Widza w stanie niepewności. Ich celem nie jest ocena świata, lecz wydobycie jego paradoksów.

W przedstawieniu występują aktorzy Teatru Porywacze Ciał z Poznania, który jako jeden z pierwszych zaczął reagować na zmiany, które zaszły w polskim społeczeństwie po reformach przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Porywacze w swoich spektaklach odwołują się do wielu istotnych tradycji literackich, lecz ich przewrotność ujawnia się w tym, że wywracają ową tradycję na lewą stronę. Po entuzjastycznie przyjętej premierze w Poznaniu przyszedł czas na Włocławek! Komedia dla nas, o nas! Rozrywka na najwyższym teatralnym poziomie w nastroju prowokacji myślowej, językowej i formalnej!

Reżyseria i scenografia: Katarzyna Pawłowska, Maciej Adamczyk. Światło: Maciej Dziaczko. Występują: Katarzyna Pawłowska, Maciej Adamczyk.

Bilety ulgowe dla Andrzejów i ich partnerek oraz dla grup zorganizowanych – min. 10 osób.


wtorek12 listopada

środa13 listopada

czwartek14 listopada

piątek15 listopada

sobota16 listopada

niedziela17 listopada

poniedziałek18 listopada

wtorek19 listopada

środa20 listopada

piątek22 listopada

sobota23 listopada

niedziela24 listopada

poniedziałek25 listopada

wtorek26 listopada

czwartek28 listopada

piątek29 listopada

sobota30 listopada

niedziela1 grudnia

wtorek3 grudnia

środa4 grudnia

piątek6 grudnia

niedziela8 grudnia

wtorek10 grudnia

środa18 grudnia

wtorek31 grudnia
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone