Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Doradca Klienta/Handlowiec

Doradca klienta / Handlowiec

Sklep BEL - POL Włocławek, ul. Wiejska 24 :

Obowiązki:

- Profesjonalna obsługa klientów,

- Doradztwo i pomoc w wyborze oferowanych produktów,

- Dbanie o ekspozycje, wizerunek towarów oraz salonu.

Poszukujemy osób, które:

- Lubią kontakt z ludźmi,

- Są komunikatywne, otwarte,

- Realizują założone cele,

- Mają doświadczenie w obsłudze klienta/handlu.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Bonusy uzależnione od wyników,

- Szkolenia,

- Godziny pracy : 10-18.

tel. 501098242
email. belpolpraca@onet.eu

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2021-04-07 15:25:12#534946

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO20 na numer 91958.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 23.37 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie