Zamknij
REKLAMA

28 Bieg Popiełuszki

28 Bieg Popiełuszki
  • czwartek  listopada
  • 7.11.2020
  • BIEG WIRTUALNY
W związku z kwarantanną w Sanktuarium przy ul. Płockiej, które miało być bazą zawodów, bieg zmienił formułę na wirtualną. Najprawdopodobniej zmieni się również data rozgrywania zawodów.

Komunikat organizatora:

Jak wszyscy już wiemy Włocławek znalazł się w czerwonej strefie, co wiąże się z bardziej restrykcyjnymi obostrzeniami. Kwarantanną również zostało objęte Sanktuarium przy ulicy Płockiej w związku z wykryciem u ojca Damiana Covid-19, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!! Biorąc pod uwagę zaistniałe okoliczności nie możemy narażać Was na takie niebezpieczeństwo, dlatego zmieniamy formułę biegu . Nie jesteśmy zwolennikami wirtualnych biegów ale w obecnej sytuacji zdecydowaliśmy się na taką formułę, a jednocześnie chcielibyśmy aby te wyjątkowe medale z tego roku trafiły do Was w pakiecie z unikalnym magnesem z wizerunkiem Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki na tle włocławskiej tamy.

Zapisy na bieg są cały czas aktualne a termin i formułę wirtualnego biegu podamy jak się sytuacja w Sanktuarium unormuje !!!

Wśród uczestników biegu wylosowanych będzie 9 płyt Ani C, które miało się odbyć po występie wokalistki. Oczywiście przeprowadzimy relacje z losowania po wirtualnym biegu

Jeżeli chodzi o biegi dziecięce, każdy kto miał opłacony start będzie mógł również odebrać symboliczny medal z magnesem .Termin podamy w późniejszym czasie !!!

Liczymy na Waszą wyrozumiałość z powodu zaistniałej sytuacji i życzymy wszystkim dużo zdrowia oraz przesyłamy moc pozytywnej energii i na pewno jeszcze nie raz spotkamy się na wspólnym bieganiu .

Zachęcamy cały czas do zapisów ponieważ medal z tego roku na pewno będzie wyjątkową pamiątką !

listopad 2020


29.11 niedziela
WLKA: 8. kolejka

WLKA: 8. kolejka

29 listopada 2020 

Czytaj więcej
29.11 niedziela
IV Włocławek Basketball Cup U-13

styczeń 2021


kwiecień 2021