Zamknij
REKLAMA

Granty dla firm na walkę z Covid-19

Granty dla firm na walkę z Covid-19
  • czwartek  sierpnia, 10:00 - 11:30
  • 12.08.2020
  • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2

Webinarium poświęcone będzie wsparciu dla firm mikro, małych i średnich.

Mikrodotacje (do 30 000zł) dedykowane są firmom, które są producentami produktów i usług ważnych z punktu widzenia ograniczania rozmiarów i skutków epidemii, a także małym sklepom z przeznaczeniem na zakup urządzeń filtrujących powietrze (do 6 000 zł). Wsparcie na zakup środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych mogą otrzymać te firmy, które chcą rozszerzyć działalność o np. produkcję maseczek, przyłbic, gogli i innych środków ochronnych.

Projekty mogą obejmować również usługi w zakresie np. odbierania niebezpiecznych odpadów medycznych, wykonywania testów na obecność koronawirusa, dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń. Małe sklepy i punkty usługowe obsługujące bezpośrednio klientów, wyłącznie firm mikro, mogą otrzymać pomoc na zakup filtrów powietrza. Zakres możliwych do realizacji projektów jest znacznie szerszy. Więcej na ten temat można się dowiedzieć biorąc udział w webinarium.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego i uzyskanie od nas potwierdzenia. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Ilość miejsc jest ograniczona.

wrzesień 2020


24.09 czwartek
Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie
24.09 czwartek
Czytelnicze oblicze z Januszem Płońskim
25.09 piątek
Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie
25.09 piątek
Sadzimy drzewa dla przyszłych pokoleń
25.09 piątek
Poetyckie Cafe w Oku Kamery
26.09 sobota
Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie